Turbo-Pegazus Kft.

Karrier

Vállalkozásunk közel 20 éve működik az építőanyag-forgalmazás és -kivitelezések területén. Csapataink folyamatos bővítéséhez keresünk agilis, megbízható munkavállalókat az alábbi pozíciókba.

Lakatos szakmunkás

Feladatok

  • Acélszerkezetek gyártása tervek szerint
  • Ipari épületek és egyéb felépítmények építésében való aktív részvétel
  • Telephelyen lévő építőanyagok rakodása, mozgatása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Jó munkabíró képesség
  • Kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány előny (nem feltétel)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Utazási hozzájárulás

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a turbopegazus@gmail.com címen vagy telefonon a +36 30 254 5860 telefonszámon.

Targoncakezelő, anyagmozgató munkatárs

Feladatok

  • Telephelyen lévő építőanyagok kézi és gépi rakodása
  • Termékek megrendelés szerinti komissiózása
  • Áru átvétele és kiadása, rakodása
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Jó munkabírás
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Szabad hétvégék
  • Jó munkahelyi légkör